Kalorifer Tesisatçısı; Teknik Tesisat petek temizleme ve kalorifer servisi olarak müşterilerimize tavsiyemiz düzenli olarak kalorifer ve petek temizliğini yaptırmanızdır. Kombi arızalarının çoğunluğu kalorifer hattında oluşan tortu ve kirden oluşur. Yetkili mühendislerimizden ve ustalarımızdan faydalanabilirsiniz. Acil servis hattımız 7 gün 24 saat kesintisiz servis vermekteyiz.

Kalorifer Tesisatçısı

Kalorifer Tesisatçısı

  • Petekler soğuk gelen yerlere yani pencere kısımlarına konulur.
  • Petekler montajını yaparken zeminden belli bir yükseklikte ve duvardan belli aralıkta monte edilmesi gerekir ve böylece Peteklerin temizlenmesi daha rahat olur.

Kalorifer tesisatçı, petek montajı, kombi kalorifer tesisatı, kalorifer tamircisi, radyatör montajı, petek yıkama, şofben montajı, kalorifer tesisatı, kombi montajı, kombi tesisat tamiri, kalorifer tesisatı su kaçağı, kalorifer tesisat ustası, kalorifer tesisatçı, kalorifer tesisat hattı yenileme, su kaçak tamiri sıhhi tesisatçının en çok karşılaştığı işlerden biridir. Su kaçak tamirini bilmeyen kişiler tarafından tamiri yapılırsa, daha büyük arızalara sebebiyet verebilir, bu nedenle uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Su tesisatı, su kaçağı tespiti ve tamiri, radyatör değişimi, vana arızaları, radyatör arızaları,  tüm tesisat sorunlarında yanınızdayız. Kalorifer Tesisatçısı. Petek temizliği mutlaka her sene bir kez yapılması gerekir. Peteklerin içerisinde bulunan tortu, çamur, kireç, gibi maddeler olduğunda peteklerde ısı kaybına yol açar. Ayrıca doğal gaz faturasına yansımaktadır. Teknik Tesisat olarak kimyasal ilaçlarla petek yıkama yapmaktayız. Petek temizleme teknik servisi olarak müşterilerimize petek yıkamayı düzenli olarak yapılmasını öneriyoruz.

Kalorifer Petek Montajı – Kalorifer Tamircisi – Kalorifer Tesisatçısı

Firmamız tüm önemli markalarının satışı ve aynı zamanda montajını yapmaktadır. Firmamız tek markaya bağlı kalmadan, Buderus, Viessman, Eca, Demirdöküm, Ariston, Baymak, Vaillant, Ferroli, Airfel, Bosch markaları hizmetinize sunmaktadır.

Daire içi doğalgaz, bina ana kolon tesisatı, proje ve doğalgaz tadilatı alanında Teknik doğalgaz mühendis ve doğalgaz ustalarımızla sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayız. Doğalgaz tesisatları iş yeri, daire içi, bina ana kolon hattı önceden yapılı veya yapılmamış tüm tesisatlarınızı mühendislerimiz tarafından projelendirmesi ve aynı zamanda gaz açılışı yapmaktayız. Doğalgaz Tesisatçısı Size Nasıl Yardım Edebiliriz. Daire içi doğalgaz tesisatı, Bina içi doğalgaz tesisatı, Daire içi kalorifer tesisatı, Doğalgaz proje çizimi, Kombi tesisatı ve tamiri, Doğalgaz kaçak bulma, Ocak doğalgaz boru değişimi, Merkezi sistem doğalgaz tesisatı, İş yeri, lokanta doğalgaz kalorifer tesisatı, KaloriferTesisat Tamirat Yenileme.Kalorifer tesisatlarınızı dilerseniz Bakır Boru kullanarak yapmaktayızKalorifer Tesisatçı Olarak, Dilediğiniz An Bizi Arayabilir Ve Profesyonel Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz. Kalorife  Tesisat, Tamirat.

Kalorifer Ustası – Kalorifer Kurulumu

Kalorifer tesisatlarında oluşabilecek su kaçaklarının tamir ve değişim işlemlerini tecrübeli kalorifer ustalarımız ile sizlere hizmetini sağlamaktayız. Kalorifer kurulumları için bizden randevu ve fiyat alabilirsiniz.

Kalorifer Tesisatçısı
Whatsapp Ara Tıkla Ara