Musluk tamircisi, musluk yenileme, su batarya değişimleri, çeşme tamirleri, ara musluk tamiratı, lavabo musluk montajı, banyo ve mutfak muslukları montaj ve tamirleri. Bünyemiz dahilinde verdiğimiz hizmetler için bu bölümü tıklayıp görebilirsiniz.

Musluk Tamircisi

Musluk Tamircisi

Ev veya iş yerlerinde kullandığınız muslukların kullanım ömrünü uzatmak için sizlerin yapması gereken işlemler şu şekildedir. Eğer musluklarınız aç kapa ise musluğu açarken tuttuğunuz kolu her defasında sertçe açıp kapattığınız zaman musluğun içinde bulunan kartuş dediğimiz yani suyun musluktan çıkmasını sağlayan ürünün devamlı aşınmasına neden olursunuz. Ve zamanla kırılabilir bu durum musluğun kısa sürede bozulmasına neden olur. Muslukları açıp kapatırken dikkat etmeniz konulardan birinci budur. Çevirmeli musluklarda ise arızaya sebep olan en büyük nedenlerden biride musluklar açıp kapatılırken çevirdiğiniz musluk başlarını gerektiğinden çok sıkmanız. Kapatmak için sıktığınız musluklar zamanla yalama yaparak içinde bulunan salmastra özelliğini kaybeder ve suyunuz kapattığınız halde kapanmaz. Musluk tesisatçısı, çeşme tamircisi, armatür montajı, taharet musluğu değişimi, batarya tamircisi.

Musluk Değişimi – Musluk Montajı

Banyonuz için duş musluğu aldınız kendiniz değiştirmeye karar verdiniz nasıl değişir bu yazımızda sizlere banyo musluğu nasıl değişir bu yazımızdan faydalanarak musluğunuzu değiştirebilirsiniz. Banyo duş musluklarının tesisat bağlantıları rekor vardır ve conta bulunur banyo duş musluğu tamircisi. Şebeke suyunu kapattıktan sonra duvarda sabit olan musluğu sökmek için kurbağacık anahtar olması gerekmektedir. Ve kurbağacık anahtarı musluğun tesisat giriş kısmana yani musluğun rekor bölümüne tutturarak sola doğru çevirdiğimiz zaman musluk tesisat girişinden gevşemeye başlar dikkat etmeniz gereken rekorları gevşetirken kademeli olarak yapın. Kademeli yapmaz iseniz rekor bir yerde sıkışır ve zorlarsanız kırılabilir. Musluğu kademeli şekilde söktükten sonra yeni musluğumuzu contalarını rekorların içine koyarak tesisat bağlantısına bağlamaya başlayalım. Sola doğru çevirerek söktüğünüz rekorları tam tersi sağa doğru çevirerek yerine tutturuyoruz ve anahtarla yine kademeli olarak sıkıyoruz ve işlemi bitiriyoruz. Musluğu sıkarken dikkat ediniz gerektiğinden fazla sıktığınız zaman duvar içinde bulunan musluk ile tesisat ara bağlantısını çevirebilirsiniz bu durum tesisat ağzının oynamasına neden olur. Musluk ustası, musluk servisi, muslukçu.

Taharet musluğu – Banyo musluğu – Lavabo musluğu

Teknik tesisat kullanım alanlarındaki tüm muslukların tamir ve yenileme işlemlerini yapmaktadır. çamaşır ve bulaşık makine musluğu tamirleri, klozet taharet musluğu onarımları, lavabo musluk tamiratları, tekli çeşme tamirleri. Bizleri her vakit arayabilirsiniz ayrıca sizlerin aldığı muslukların montajlarını uygun servis ücreti ile yapmaktayız.

Whatsapp Ara Tıkla Ara