Klozet Tamircisi Teknik Tesisat tüm marka klozet tamiri ve değişimi yapmaktadır. Klozet iç takımları, su bağlantıları tuvalet iç takım sifonları, tüm bu markaların yedek malzemesi firmamız da mevcuttur. .Evinizde veya iş yerinizde su sızıntısı var ise su faturasının maliyetini arttırmaktadır. Su sızıntısı aynı zamanda büyük hasara neden olabilir. Bir su sızıntısı var ise teknik su tesisat ekibimizden yardım alabilirsiniz. Genelde Kemer modeli klozet taşlarında daha çok su sızıntıları meydana gelmektedir. Her model klozet, tamiri ve değişimini yapıyoruz.

Klozet Tamircisi

Klozet Tamircisi

Su kaçakları, öncelikle yapılması gereken su kaçağının yeri banyoda mı, mutfakta yoksa koridorda’mı hangi kısımda olduğunu tespit etmek gerekir. Banyolar tuvalet, su tesisat hattında ve tüm su tesisatlarında su kaçağı cihazlarıyla kırmadan su kaçağını tespit etmekteyiz. Su kaçağı küçük su sızdırmaları evde veya iş yerlerinizde fark edilmez ancak alt kattaki komşunuz’un tavanlarında su sızdırmaları fark edilir. Su kaçağı tespiti ve tamiri için teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz. Su tesisatı tamiri. Su tesisatçısı. Su tesisat borularında zaman zaman ortaya çıkan kirli ve temiz su kaçağı gibi sorunlar Firmamız tarafından giderilmektedir. Pis su atık borularında oluşan su sızıntıları ve akıntıları teknik servisimiz sayesinde etkin bir şekilde tamiratını sağlamaktayız. Çeşitli nedenlerden dolayı tıkanan mutfak lavaboları açıyoruz. Tıkanmış lavaboları kırmaya gerek kalmadan su tesisat ustalarımız tarafından profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Su Tesisatçısı

 Sifon Tamircisi – Rezervuar Tamircisi

Musluk değişimi, musluk tamiri, musluk montajı, musluk tamiratı, klozet değişimi, klozet tamiri, klozet montajı, klozet tamiratı, su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, sıhhi tesisatçısı, su deposu montajı, su deposu tamiri, su deposu tamiratı, su deposu değişimi, bakır boru tesisatçısı, bakır boru tesisatı, bakır boru tamiri, bakır boru tamiratı, pis su kaçağı, pis su kaçağı tamiri, su  tesisatçısı, su tesisatı, su tesisat, su tesisatçı, lavabo tamiri, lavabo tamiratı, lavabo sifon tamiri, klozet sifon arızaları, klozet sifon tamiri, küvet değişimi, küvet montajı, küvet tamiri, duş teknesi montajı, duş teknesi tamiri, duş teknesi değişimi, atık su borusu tıkanıklığı açma, çamaşır makinesi montajı, bulaşık makinesi montajı, su saati tamiri, su saati su kaçağı, armatür montajı, banyo dolabı montajı, gömme klozet montajı, mutfak bataryası tamiri, lavabo musluk tamiri, ankastre musluk tamiri, su sızıntısı, lavabo tamiri ve sızıntısı, Klozet Tamiri Ve Değişimi. Su tesisatı tamiratı ve değişimi, su tesisatçısı.

Gömme Sifon Tamir – Klozet Değişimi

Kadıköy klozet sifon tamiri, Moda gömme klozet tamircisi, Göztepe sifon tamircisi, Erenköy sifon tamiri, Bostancı rezervuar tamircisi. Küçükyalı rezervuar tamiri, Maltepe sifon değişimi, Cevizli klozet değişimi, Atalar klozet tesisatı, Kartal sifon tamircisi, Pendik klozet değişimi. Kurtköy klozet montajı, Kaynarca gömme sifon su sızıntı tamiri, Yakacık rezervuar tamircisi, Soğanlık klozet tamir ustası.

Whatsapp Ara Tıkla Ara