Su Kaçağı Bulma, kırmadan su sızıntı bulma, alt kata akan su kaçağının kırmadan tespiti, kameralı su kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı bulma. Daha iyi hizmet için en son teknoloji cihazlar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Teknik Tesisat su sızıntılarını, su damlamalarını su kaçaklarını kırıp dökmeden buluyor ve tamirlerini yapıyor.

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı mekanın neresinde olursa olsun hiç bir yeri kırıp kirletmeden kaçağın yerini noktasal tespit cihazlarımız ile kısa süre içinde buluyoruz. Su kaçakları sizleri şu şekilde yanıltabilir. Alt kata akan su kaçağında aynı hizada bulunan su tesisat ürünlerinden su kaçırdığı düşünülür. Bu döşünce yanlıştır demiyoruz ama yanılma payınız çok yüksektir. Çünkü su kaçağı çıkacağı yeri bulana kadar dolanır ve buda sizi yanıltabilir. O yüzden gizli su kaçaklarında kesinlikle kameralı su kaçağı tespit yapan tesisat firmasıyla iletişime geçiniz. Teknik Tesisat kameralı noktasal su kaçak tespiti yapıyoruz. Cihazlı kaçak tespiti, kırmadan su kaçakları noktasal bulma, cihazlı tesisatçı.

Gizli Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz

Dairenizde ve alt kattaki komşunuzda inceleme yapıldıktan sonra gerekli cihazı kullanmaya başlıyoruz. Gizlenmiş su kaçaklarını bulmak için son sistem cihazlar olan termal ısıya duyarlı cihazlar, hassas elektronik dinle cihazları ve kamera sistemli cihazlar ile su kaçaklarını görüyoruz ve tespit ediyoruz. Kısa sürede tespit ettiğimiz su sızıntısının tamiri işlemi için tek fayans kırmamız yeterli olmaktadır. Tek fayans su kaçak tamircisi, noktasal tespit, kırıp dökmeden tespit alt kata iz bırakan su kaçakları tamir yapıldıktan sonra kurumaları zaman almaktadır bilginize.

Whatsapp Ara Tıkla Ara