Kırmadan Tıkanıklık Açma, robotla tıkanıklık açma, pimaş boru açma, rogar tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklıkları, mutfak tıkanıklıkları, süzgeç tıkanmaları, gider borusu temizliği, pimaş su kaçakları görüntüleme. Atık su gider borularında oluşan tüm tıkanmaları kırmadan açıyoruz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Son sistem kameralı ve robotik kollar ile tıkanıkları hiç bir yeri kırmadan açıyoruz ve gerektiğinde görüntüleme yapıyoruz. Teknik tesisat kırmadan tıkanıklık açma, tıkanıklık Açma ustası, cihazla tıkanıklık açma, 7/24 tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

Klozet Neden Tıkanır Ve Ne Yapılması Gerekir

Klozet tıkanmaları genellikle kullanımla alakalı durumlarda meydana gelir. Genellikle klozetin içine gerektiğinden fazla peçete atılması ilk sebeplerden biridir. Klozet kullanımında peçete atmamaya özen gösteriniz. Bu konuda karşımıza çıkan diğer faktörler ise ıslak mendil, çocuk bezleri ve kadın makyaj malzemeleri. Alt zemindeki gider borularında dönüşler olduğu için belli bir yerde bu atıklar pimaş boruya tutunuyor ve tıkanmalar meydana gelmektedir. Daha uzun ömürlü kullanımlar için klozet veya tuvaletin için herhangi bir cisim atmayınız. Klozet tıkandığı zaman aşırı derecede bulunduğunuz ortamın içini koku sarar bu durum sağlık açısından da iyi değildir. Teknik Tesisat diyor ki klozet ve tuvalet kullanımlarına dikkat edelim.

Mutfak Tıkanmaları Ve Nedenleri

Mutfak tıkanmaları çok sık meydana gelmektedir. Mutfak lavabosunun içine dökülen çay atıkları, yemek atıkları, yağ atıkları. Bu tür atıkları çöp öğütücüsü yok ise kesinlikle lavabonun içine dökmeyiniz. O an tıkanmaya bilir ama kesinlikle ileriki günlerde birike birike pimaş borusunun ağzı daralarak tıkanmalar meydana gelir. Bir diğer sebebi ise mutfağınızda bulunan çamaşır veya bulaşık makinesinin pis su gider boruları pimaş içine gerektiğinde fazla içine sokulmasıdır. Bu dikkat edin çünkü lavabonun gideri ve makinelerin gideri aynıdır. Makinenin pis su boruları pimaş borunun önünü kapatmış olabilir kontrol etmenizde her zaman fayda vardır. Teknik Tesisat kırmadan mutfak gideri açma, mutfak gideri borusu yıkama işlemleri, mutfak pimaş boru su kaçakları görüntüleme.

Not: Tüm cihazlarımız son sistem makinelerdir. Tıkanıklık Açma, Petek Temizliği Ve Su Kaçakları Tespit Cihazları. Teknik Tesisat 7/24 Hizmet Sunar.

Whatsapp Ara Tıkla Ara