Bağcılar musluk tamiri, musluk değişimi, musluk montajı, musluk tamircisi Bağcılar, banyo musluğu, teknik tesisat, mutfak muslukların tamirleri. Su batarya değişimleri, ara musluk tamiratı, lavabo musluk montajı, banyo ve mutfak muslukları montaj tamircisi. Bünyemiz dahilinde verdiğimiz hizmetler bu bölümü tıklayıp görebilirsiniz.

Bağcılar musluk tamiri

Bağcılar musluk tamiri

Ev veya iş yerlerinde kullandığınız muslukların kullanım ömrünü uzatmak sizlerin yapması gereken işlemler şu şekildedir. Eğer musluklarınız aç kapa ise musluğu açarken tuttuğunuz kolu her defasında sertçe açıp kapattığınız zaman içinde bulunan kartuş dediğimiz yani suyun musluktan çıkmasını sağlayan ürünün devamlı aşınmasına neden olursunuz. Ve zamanla kırılabilir bu durum musluğun kısa sürede bozulmasına neden olur. Muslukları açıp kapatırken dikkat etmeniz konulardan birinci budur. Musluk tamircisi çevirmeli musluklarda ise arızaya sebep olan en büyük nedenlerden biride musluklar açıp kapatılırken çevirdiğiniz musluk başlarını gerektiğinden çok sıkmanız. Kapatmak sıktığınız musluklar zamanla yalama yaparak içinde bulunan salmastra özelliğini kaybeder ve suyunuz kapattığınız halde kapanmaz. Musluk tesisatçısı, armatür montajı, musluk tamircisi, batarya tamircisi.

Bağcılar musluk tamircisi  Vana değişimi

Banyonuz duş musluğu aldınız kendiniz değiştirmeye karar verdiniz nasıl değişir bu yazımızda sizlere banyo musluğu nasıl değişir bu yazımızdan faydalanarak musluğunuzu değiştirebilirsiniz. Banyo duş musluklarının tesisat bağlantıları rekor vardır ve conta bulunur Bağcılar banyo duş musluğu tamircisi. Şebeke suyunu kapattıktan sonra duvarda sabit olan musluğu sökmek kurbağacık anahtar olması gerekmektedir musluk tamircisi. Ve kurbağacık anahtarı musluğun tesisat giriş kısmana yani musluğun rekor bölümüne tutturarak sola doğru çevirdiğimiz zaman musluk tesisat girişinden gevşemeye başlar dikkat etmeniz gereken rekorları gevşetirken kademeli olarak yapın. Yapmaz iseniz rekor bir yerde sıkışır ve zorlarsanız kırılabilir. Musluğu kademeli şekilde söktükten sonra yeni musluğumuzu contalarını rekorların içine koyarak tesisat bağlantısına bağlamaya başlayalım. Sola doğru çevirerek söktüğünüz rekorları tam tersi sağa doğru çevirerek yerine tutturuyoruz ve anahtarla yine kademeli olarak sıkıyoruz ve işlemi bitiriyoruz. Musluğu sıkarken dikkat ediniz gerektiğinden fazla sıktığınız zaman duvar musluk ile tesisat ara bağlantısını çevirebilirsiniz bu durum tesisat ağzının oynamasına neden olur. Bağcılar musluk ustası tamircisi, musluk tamircisi servisi, Bağcılar muslukçu, musluk tamircisi.

Bağcılar banyo musluğu  Bağcılar lavabo musluğu

Tesisat kullanım alanlarındaki tüm muslukların tamir ve yenileme işlemlerini yapmaktadır. Bağcılar çamaşır ve bulaşık musluğu tamirleri, Bağcılar klozet taharet musluğu onarımları, musluk tamircisi, musluk, Bağcılar tekli çeşme tamirleri. Bizleri her vakit arayabilirsiniz ayrıca sizlerin aldığı muslukların montajlarını uygun servis ücreti ile yapmaktayız.

Bağcılar musluk tamiri musluk değişimi
Whatsapp Ara Tıkla Ara