Grohe Servisi Firmamız 2002 yılından itibaren Grohe tamiri ve Grohe yedek parça alanında hizmet sunmaya devam etmektedir. Grohe ürünleri sistematik olarak su ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Su tasarrufu sağlayan teknoloji cihazlarla donatılan Grohe ürünleri, su keyfiniz den ödün vermenize gerek kalmadan mükemmel su deneyimi sağlamaktadır. Gömme rezervuar,gömme rezervuar valfleri, gömme rezervuar kumanda panel son model duvara asılı tesisat ürünleriyle donatılmış lüks banyo oluşmasını sağlıyor. Grohe teknolojisiyle birlikte gelen rezervuar ve gömme rezervuar kumanda paneller sayesinde su tasarrufu yapmak çok kolay.

Grohe Servisi

Grohe Servisi

Grohe Servis, Grohe Tamiri, Grohe Yedek Malzeme Satışı, Grohe Rezervuar Tamiri Ve Bakımı, Grohe Teknik Servisi.

Gömme rezervuar tamiri, Grohe klozet tamiri, kumanda panelleri, lavabo armatürleri, Grohe sürgü barları, askı ve dirsekleri tamiri, Grohe sipral hortumları değişimi, Grohe tepe duşları, yan duşlar ve duş başlıkları, duş sistemleri, Grohe Aksesuarlar satışı, Banyo armatürleri, mutfak armatürleri tamiri ve montajı, Grohe ustası, Grohe Klozet Tamiri, Grohe musluk tamiri, Grohe musluk değişimi, Grohe teknik servisi, Grohe yetkili servisi, Grohe Ustası, Geberit Teknik Servisi.

Grohe Teknik Servisi,Grohe 7/24 Acil Servis, Suya Yön Veren Adres Teknik Tesisat 

Evinizde veya iş yerinde su sızıntısı var ise su faturasının maliyetini arttırmaktadır. Su sızıntısı aynı zamanda büyük hasara neden olabilir. Bir su sızıntısı var ise Teknik servisimizden yardım alabilirsiniz. Su tesisat tadilatı onarımı tesisatın bir kısmını veya tamamını yada yenisi ile yapmaktır. Teknik Tesisat su tesisat tamiri yaparken tesisat hattında bulunan parçalar, musluk bataryaları, ile ilgili parçaların tamiratını yapmaktayız. Evinizde veya iş yerinizdeki musluklarınız, tesisat borularından gelen yabancı madde yada tesisat sisteminin yetersizliği sebebiyle arıza olmaktadır. Musluklarınızdan akan damlalar kısa zamanda size zarar vermese de uzun vadede su faturasına yansımaktadır. Musluk, batarya aç kapa ürünlerinin pahalı ve dayanıklı olması arıza yapmaması anlamına gelmez. Musluk montajı ve tamiri yapan kişinin yetersizliği ve yanlış montaj ederse muslukların arıza yapması kaçınılmazdır. Klozet Tamiri Ve Değişimi Teknik Tesisat, Grohe klozet tamiri ve değişimi yapmaktadır. Klozet rezervuarı, flexs bağlantıları rezervuar iç takım sifonları, tüm bu markaların yedek malzemesi firmamız da mevcuttur.

Armatür Montaj Servisi

Grohe Servisi
Whatsapp Ara Tıkla Ara